اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات در تبریز گشایش یافت

این نمایشگاه از سه شنبه تا هفتم اردیبهشت ماه امسال برای بازدید علاقه مندان و فعالان صنعت شیرینی و شکلات در سالن امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز دایر است.
 
در این نمایشگاه تولیدکنندگان شیرینی و شکلات و فعالان این صنعت از استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، اردبیل، فارس، گیلان، قزوین و مازندران شرکت دارند.
 
کشورهای آلمان، اسپانیا، ترکیه، عمان، ایتالیا، هند و جمهوری آذربایجان نیز در قالب نمایندگی، انواع شیرینی و شکلات، مواد اولیه صنعت شیرینی، ماشین آلات و صنایع وابسته را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند.
 
استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: تولید برای ماندگاری نیازمند کیفیت، نشان تجاری موثر و بازارسازی است.
رحمتی با اشاره به نقش نمایشگاه‌ها در توسعه شبکه بازار، ارائه هنرمندانه محصول در نمایشگاه‌ها و انعکاس رسانه‌ای نمایشگاه‌ها در بستر فضای مجازی را ضروری خواند.
 
وی با بیان اینکه صنعت شیرینی و شکلات آذربایجان شرقی به عنوان قطب این صنعت به جایگاه اصلی خود رسیده است صدور ۲۱۵ هزار تن محصولات صنایع غذایی و صادرات شیرینی و شکلات استان به ۷۹ کشور دنیا را نشانگر ظرفیت بالای استان در این بخش دانست.
 
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۱ به محل دایمی نمایشگاه بین المللی تبریز مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *