اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

ارسال کد کاربری و گذر واژه جهت ورود به سایت جانمائی و اعلام برنامه زمانبندی آغاز جانمائی اینترنتی نمایشگاه ایران آگروفود 2024

عدم دریافت احتمالی ایمیل اعلام کد کاربری و گذر واژه می تواند به یکی از دلائل زیر باشد:
 
 ·         عدم ارسال فرم درخواست اولیه و تعهد نامه مهر و امضا شده تا موعد مقرر
 
 
·         عدم ارائه مدارک لازم جهت بررسی ارزی-ریالی
 
 
·         تشخیص عدم مرتبط یا جانبی بودن گروه کالائی یا عدم مجاز بودن متقاضی به رزرو غرفه در بخش داخلی نمایشگاه
 
     عدم ارائه یا عدم صحت آدرس ایمیل ارائه شده، یا تکراری بودن آدرس ایمیل برای چند متقاضی
 
لطفا” در صورت عدم دریافت ایمیل یاد شده شامل اطلاعات کاربری و برنامه زمان بندی آغاز جانمائی، قبل از هرگونه اقدامی جهت اطمینان قطعی از عدم دریافت،  در صفحه اصلی وب سایت سمت راست بالای صفحه روی علامت قرمز ورود به کنترل پانل کلیک نموده و با ورود به صفحه  «ورود به سامانه»   کلمه  آبی رنگ «فراموشی رمز عبور»  را کلیک نمائید و در صفحه ای که باز می شود آدرس ایمیلی را که در فرم درخواست اولیه به ستاد برگزاری ارائه نموده اید وارد و دکمه «ارسال به ایمیل» را کلیک نمائید. پس از آن  مجددا” Inbox خود را کنترل فرمائید.
 
 چنانچه پس از انجام مراحل فوق از عدم دریافت ایمیل اعلام کد کاربری و گذر واژه ورود اطمینان حاصل نمودید مراتب را از طریق پست الکترونیک فقط به آدرس ایمیل palar.cv@gmail.com  اعلام فرمائید. (در بخش موضوع ایمیل حتما “عدم دریافت کد کاربری + نام شرکت)  درج شود
 
  چنانچه قبلا” نیز در بخش راهنمای مشارکت کنندگان به اطلاع رسیده است :
 
 توصیه می شود تا اطلاعات کامل شرکت را که مربوط به «فرم ثبت نام(اینترنتی)» غرفه است،  قبل از شروع جانمائی اینترنتی  با مراجعه به صفحه ویرایش اطلاعات در کنترل پانل با دقت و بطور صحیح تکمیل و ذخیره نمائید تا در زمان جانمائی از اتلاف وقت خودداری شود.
 
 “از آنجا که اطلاعات این فرم در بانک اطلاعاتی شرکت کنندگان نمایشگاه (جهت امور اطلاع رسانی، درج در بانک اطلاعاتی، اطلاع رسانی به بازدید کنندگان و ….) تا پایان نمایشگاه و جهت نمایشگاههای سالهای آتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لازم است تا اطلاعات درخواستی بصورت صحیح، دقیق و کامل در فرم درج شود. مسئولیت عدم مطابقت اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام اینترنتی با مشخصات شرکت بعهده خود شرکت کنندگان خواهد بود .”
 
در صورتیکه کد کاربری و گذر واژه را با  فونت فارسی دریافت نموده اید، لازم است برای امکان  ورود به کنترل پنل ابتدا کد کاربری و گذر واژه را به فونت لاتین تبدیل نمائید.
 
 در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در خصوص کد کاربری و گذر واژه مطلب خود را بصورت ایمیلی با قید نام شرکت در بخش موضوع  فقط بصورت کتبی به آدرس  palar.cv@gmail.com ارسال نمائید.
 
 یک بار دیگر خاطر نشان می نماید :
 
دریافت کدکاربری و گذرواژه از ستاد برگزاری لزوما” به معنای امکان واگذاری غرفه به متقاضیان نمی باشد و تخصیص و انتخاب مکان غرفه براساس اولویت زمانی مراجعه به سایت جانمائی(براساس برنامه زمانبندی)، انتخاب غرفه و ثبت فرم اینترنتی و انجام مراحل اینترنتی تا انتها بوده و در صورت مراجعه متقاضی به سایت جانمائی پس از تکمیل ظرفیت سالنهای تحت پوشش با توجه به کثرت متقاضیان و محدودیت سالنهای تحت پوشش برگزار کننده هیچگونه تعهدی جهت تخصیص غرفه به متقاضی نخواهد داشت. ضمن اینکه تخصیص فضا با متراژ های بالا و افزایش متراژ متقاضیان در سالنهای تحت پوشش امکان پذیر نمی باشد.
 
 ضمنا” توجه فرمائید پیامک های اطلاع رسانی های ستاد برگزاری فقط از طریق شماره  300073182  و  شبکه مجازی اطلاع رسانی  :https://t.me/iranagrofoodexhibition     به متقاضیان و مشارکت کنندگان ارسال خواهد شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *