اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

توضیحات آگهی

ماشین شستشو ,پرکن و دربندی بطری پت (PET) با 18 نازل آبپاش شستشو , 24نازل پرکن,6 هد دربندی برای پرکردن نوشابه گازدار و ماءالشعیر و آبمعدنی و آبمیوه و دوغ وشیر در بطر پت قابل استفاده است.
جهت انتقال بطری به ماشین از تونل بادی (Air Conveyor) استفاده می شود. همچنین انتقال بطری در ماشین از طریق گلو به گلو بوده در نتیجه با تغییر ارتفاع بطری هیچ گونه تغییری در ارتفاع قسمت های مختلف بوجود نمی آید.در ضمن با تغییر ابعاد بطری ,در کوتاه ترین زمان و با کمترین تغییر در قطعات می توان خط تولید را تغییر داد.
آبکشی بطری به صورت یک مرحله ای بوده ودر صورت نبودن بطری در طول خط , نازل آبپاش بطور اتوماتیک قطع شده و مانع به هدر رفتن آب می شود.
این ماشین طوری طراحی گردیده است که در صورت نبودن بطری در طول خط و یا بدلیل معیوب بودن بطر ,نازل پرکن باز نمی شود. هچنین به دلیل جلوگیری از آلودگی محصول در زمان تولید در دوره های زمانی مشخص سیستم شستشو بیرون مخزن را شستشو می دهد.
هد دربندی پیچ پلاستیکی از نوع مگنتی بوده و به همین خاطر می توان میزان نیروی بسته شدن درب را تنظیم نمود , همچنین سیستم طوری طراحی گردیده که هد درب را برداشته و سپس آن را بر روی بطر می بندد و در صورت نبودن بطری در طول خط ,مسیر درب گذاری بسته می شود.
سیستم کنترل سطح مواد در مخزن توسط Continiuous Level Meter کنترل می شود این حسگر میزان باز وبسته شدن تدریجی شیر بادی ورودی مواد (Modulated Valve) را تعیین می کند همچنین میزان باز و بسته شدن این شیر قابل برنامه ریزی است ,در ضمن میزان سطح مواد در داخل مخزن ومیزان باز بودن دریچه شیر ورودی مواد بر روی صفحه نمایشگر PLC قابل مشاهده است.
ماشین دارای سیستم مرکزی شستشو CIP می باشد.
ماشین دارای کنترل PLC بوده و سیستم و سیستم مونیتورینگ (HMI) دو زبانه به گونه ای طراحی شده که اپراتور به راحتی می تواند ماشین را تنظیم نموده و میزان سرعت تولید را نیز تغییر دهد,همچنین می توان تعداد تولید کل بطر را در دوره های مختلف زمانی مشاهده کرد,در ضمن تمامی تغییرات و تنظیمات دستگاه از طریق صفحه نمایشر لمسی (Touch Screen) قابل اجراست.همچنین می توان عملکرد هر یک از قسمت ها را به طور جداگانه کنترل نمود.
ماشین مجهز به سیستم خطا یاب هوشمند می باشد و با اعلام هشدار ,اپراطور را از اشکال و خطاها آگاه نموده و با رفع سریع شکال وارده , باعث کمترین ضایعات در سرعت تولید می شود.
ماشین جهت انتقال درب به قسمت مرتب کننده , دارای بالابر بوده که در صورت کاهش درب در داخل مرتب کننده بطور اتوماتیک , بالابر باعث انتقال درب به مرتب کننده می شود.

اگروفودز را همیشه در جیب خود داشته باشید! دانلود اپلیکیشن اندرویدی اگروفودز از کافه بازار:
دانلود