اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

شانزدهمین همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی برگزار می‌شود

همزمان با نمایشگاه ایران اگروفود همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، شانزدهمین همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی به همت انجمن علوم و صنایع غذایی ایران و با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت پالار سامانه همزمان با نمایشگاه ایران اگروفود دوشنبه مورخ ۲۱ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش؛ این همایش با هدف بحث و بررسی پیرامون چالش های حوزه صادرات و بهره گیری از تجارب پیشگامان و صنعتگران حوزه صنعت غذا و ماشین آلات و صنایع وابسته در جهت حل مسائل مبتلا صنعت برگزار می شود.

موضوعات همایش عبارتند از: صادرات محصولات غذایی ، توانمندیها، مشکلات و تنگناهاصادرات ماشین آلات و خدمات فنی مهندسی صنایع غذایینقش صنایع تبدیلی در توسعه صادرات محصولات صنایع غذاییبازاریابی و بررسی بازارهای صادراتی بویژه در دوران کرونا وپسا کروناچالشهای صادرات پایدار در صنایع غذایی.

گفتنی است حضور در این همایش مستلزم ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۸ خرداد از طریق تماس با دبیرخانه مرکزی همایش به شماره های ۴۴۲۹۳۴۵۹ و ۴۴۲۹۳۴۵۰ و ۴۴۲۹۳۴۵۵ ( انجمن علوم و صنایع غذایی ایران ) می‌باشد. نظر به محدودیت ظرفیت سالن اولویت با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.

سرویس خبری: صنعت غذا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *