اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

شانزدهمین همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی برگزار می‌شود

همزمان با نمایشگاه ایران اگروفود همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، شانزدهمین همایش ملی صادرات ماشین آلات و محصولات صنایع غذایی به همت انجمن علوم و صنایع غذایی ایران و با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت پالار سامانه همزمان با نمایشگاه ایران اگروفود دوشنبه مورخ ۲۱ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش؛ این همایش با هدف بحث و بررسی پیرامون چالش های حوزه صادرات و بهره گیری از تجارب پیشگامان و صنعتگران حوزه صنعت غذا و ماشین آلات و صنایع وابسته در جهت حل مسائل مبتلا صنعت برگزار می شود.

موضوعات همایش عبارتند از: صادرات محصولات غذایی ، توانمندیها، مشکلات و تنگناهاصادرات ماشین آلات و خدمات فنی مهندسی صنایع غذایینقش صنایع تبدیلی در توسعه صادرات محصولات صنایع غذاییبازاریابی و بررسی بازارهای صادراتی بویژه در دوران کرونا وپسا کروناچالشهای صادرات پایدار در صنایع غذایی.

گفتنی است حضور در این همایش مستلزم ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۱۶ خرداد از طریق تماس با دبیرخانه مرکزی همایش به شماره های ۴۴۲۹۳۴۵۹ و ۴۴۲۹۳۴۵۰ و ۴۴۲۹۳۴۵۵ ( انجمن علوم و صنایع غذایی ایران ) می‌باشد. نظر به محدودیت ظرفیت سالن اولویت با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.

سرویس خبری: صنعت غذا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *