اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

ادامه واردات نهاده‌های دامی به کشور از بندر امام

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از پهلوگیری ۹ فروند کشتی حامل ۵۰۰ هزار تن نهاده دام طی یک ماه اخیر در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، به نقل از ایسنا؛ حمید بدوی با اشاره به واردات نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی (ره) اظهار کرد: هفته گذشته ۴ فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی در اسکله بندر امام پهلو گرفت و عملیات تخلیه این کشتی‌ها در حال انجام است.

وی افزود: این کشتی‌ها شامل یک محموله ۶۰ هزار تنی ذرت دانه‌ای و سه محموله کنجاله سویا به وزن ۱۶۰ هزار تن هستند که محموله‌های آن‌ها پس از تخلیه به مناطق مورد نظر حمل خواهند شد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: این محموله‌ها توسط شرکت پشتیبانی امور کشور وابسته به وزارت جهاد کشاورزی از کشور برزیل سفارش و خریداری شده است و پس از ورود به اسکله فله بار بندرامام خمینی (ره) عملیات تخلیه آن‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

بدوی عنوان کرد: با پهلوگیری این ۴ فروند کشتی، مجموع کشتی‌های پهلوگرفته نهاده‌های دامی در یک ماه اخیر در اسکله فله بار امام خمینی(ره) به ۹ فروند و مجموع تناژ آنان به ۵۰۰ هزار تن رسید.

وی ادامه داد: در این هفته نیز عملیات پهلودهی چند فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی که در حال حاضر در لنگرگاه بندرامام خمینی (ره) هستند، آغاز خواهد شد.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *