اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

رئیس اتاق اصناف ایران: کمبودی در کالاهای پرمصرف شب یلدا نداریم

قاسم نوده فراهانی گفت: گزارش‌های رسیده از اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف مراکز استان نشان می‌دهد که کمبودی در کالاهای پرمصرف شب یلدا نداریم.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، به نقل از اتاق اصناف ایران، قاسم نوده فراهانی در نشست هماهنگی فروش فروش فوق العاده اصناف؛ ویژه شب یلدا اظهار کرد: فروش فوق‌العاده صنوف ویژه ایام شب یلدا از ۲۶ آذر الی ۵ دی ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

رئیس اتاق اصناف ایران تصریح کرد: این فروش فوق العاده با محوریت اتحادیه‌های صنفی آجیل و خشکبار، قنادان، میوه و تره بار، گل برگزار می‌شود.

وی افزود: در سال‌های پیش از مواجهه و مبارزه با شیوع کرونا، برنامه ریزی هایی برای عرضه مستقیم کالاهای مربوط به بازار شب یلدا در سطح بازار انجام می‌شد. امسال با پشت سر گذاشتن همه گیری بیماری کرونا و با همکاری اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف سراسر کشور، فروش فوق العاده به صورت گسترده‌تری برگزار خواهد شد.

نوده فراهانی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع بیان کرد: از واحدهای صنفی و اتحادیه‌ها می‌خواهیم در صورت مراجعه مصرف‌کنندگان، کمال حسن برخورد و رسیدگی را داشته باشند تا الگویی برای سایر سازمان‌ها در ارتباط با مردم باشیم.

رئیس اتاق اصناف ایران همچنین گفت: گزارش‌های رسیده از اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف مراکز استان نشان می‌دهد که کمبودی در کالاهای پرمصرف شب یلدا نداریم. آنچه مهم است، برنامه ریزی برای استقبال واحدهای صنفی از شرکت در این طرح و نیز آگاهی مصرف کنندگان از اجرای آن است. این طرح باید به نحوی اجرا شود که رضایت مردمی را جلب کند.

وی بیان کرد: در صورت موفقیت در اجرای طرح فروش فوق العاده، در مناسبات مختلف خواهیم توانست از این قالب استفاده کرده و دیگر شاهد برگزاری نمایشگاه‌های مناسبتی نباشیم.

سرویس خبری: صنعت غذا

منبع: اتاق اصناف ایران

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *