اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

آخرین وضعیت واردات نهاده‌های دامی از بندرامام

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از پهلوگیری یک کشتی اقیانوس پیمای ۴۳ هزار تنی حامل نهاده‌های دامی در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، به نقل از ایسنا؛ حمید بدوی در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی (ره) به کشور اظهار کرد: یک کشتی اقیانوس پیما حامل ۴۳ هزار تن نهاده دامی در بندر امام خمینی (ره) پهلوگیری کرده و روند تخلیه این کشتی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته نیز یک فروند کشتی ۴۲ هزار تنی پهلودهی و تخلیه شد، افزود: در هفته‌های قبل نیز یک کشتی ۶۳ هزار تنی و یک کشتی ۴۵ هزار تنی حامل نهاده‌های دامی در این بندر پهلودهی و تخلیه شدند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان ادامه داد: روند واردات نهاده‌های دامی از طریق ورود کشتی‌های اقیانوس پیما به بندرامام (ره) به صورت پیوسته در حال انجام است و هیچ مشکلی در خصوص تخلیه و بارگیری کالای آن‌ها وجود ندارد.

بدوی در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام (ره) گفت: چندین فروند کشتی حامل نهاده‌های دامی در لنگرگاه بندر امام خمینی(ره) در انتظار ورود به اسکله برای تخلیه هستند که با رفع مشکلات اسنادی و ارزی آنان، به تدریج در اسکله این مجتمع بندری پهلو می‌گیرند.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *