اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

دبیر انجمن کشت فراسرزمینی ایران: پیگیری معطلی کامیون‌های حمل کالا‌های صادراتی در گمرک آستارا

دبیر انجمن کشت فراسرزمینی ایران و صادرکننده گفت معطلی کامیون‌های حمل کالا‌های صادراتی در گمرک آستارا مشکلی است که انبارداری، راه آهن و سازمان راهداری و گمرک باید آن را رفع کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، معطلی کامیون‌ها در مرز و پایانه مرزی آستارا همچنان ادامه دارد. هر کدام از دستگاه‌های دخیل، این مشکل را گردن همدیگر می‌اندازند به عنوان مثال سازمان راهداری گمرک را و گمرک سازمان راهداری را در این زمینه مقصر اعلام می‌کنند.

میز تخصصی تحریه تجارت خارجی خبرگزاری صدا و سیما که در روز‌های اخیر معطلی کامیون‌ها و مشکللات موجود در مرز آستارا را با جدیدت پیگیری کرده، برای آسیب شناسی، روز گذشته هم نشست کارشناسی با علی رضوانی زاده – دبیر انجمن کشت فراسرزمینی ایران و صادرکننده برگزار کرد. رضوانی زاده گفت معطلی کامیون‌های حمل کالا‌های صادراتی در گمرک آستارا مشکلی است که انبارداری، راه آهن و سازمان راهداری و گمرک باید آن را رفع کنند.

دبیر انجمن کشت فراسرزمینی ایران و صادرکننده، همچنین سامانه نوبت دهی اقتصادی را مسکنی فوق العاده اثر گذار در رفع مشکل ترافیک کامیون‌های حمل کالا‌های صادراتی در گمرک آستارا دانست.

سرویس خبری: کشاورزی

منبع: صداوسیما

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *