اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

۲ هزار تن گوشت قرمز منجمد در استان تهران توزیع شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: ۲ هزار و ۱۲۰ تن گوشت قرمز منجمد از طریق سامانه هوشمند در غرفه های میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه های زنجیره ای و اصناف توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، به نقل از ایرنا؛ جبرئیل برادری گفت: توزیع گسترده گوشت قرمز منجمد بدون محدودیت ادامه دارد و ب اهدف بازار گوشت قرمز استان تهران و هماهنگی دستگاه های ذیربط عرضه گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب از دیماه در سطح استان آغاز شده است.

وی با تاکید بر سهولت دسترسی شهروندان برای تهیه این کالای پروتئینی باتوجه به گستردگی عرضه، اظهار داشت: در انبارهای ذخیره سازی گوشت قرمز به اندازه کافی ذخیره شده است و به هر میزان که بازار کشش داشته باشد، آمادگی عرضه داریم.

برادری از مشارکت اتحادیه های تولیدی گوشت قرمز سبک و سنگین برای ارسال دام زنده برای کشتار خبر داد و خاطرنشان کرد: برای تامین گوشت قرمز گرم نیز با کمک تشکل ها و بخش خصوصی، کشتار روز را افزایش داده ایم.

این مسئول ادامه داد: همچنین با توجه به روزهای پایانی سال و ماه مبارک رمضان که در پیش داریم ذخایر گوشت و مرغ ما تا آخر سال تأمین است و مشکلی برای توزیع نداریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تشدید نظارت های بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان تهران را از دیگر فعالیت های این سازمان برای کنترل بازار گوشت قرمز عنوان کرد.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *