اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

مدیرعامل گروه رسانه ای آتا خبرداد:نمایشگاه تخصصی زندگی سالم افتتاح شد+تصاویر

میلاد بهادری، مدیرعامل گروه رسانه‌ای آتا و دبیر اجرایی اولین نمایشگاه تخصصی زندگی سالم (هلثی لایف) گفت: نخستین نمایشگاه تخصصی زندگی سالم با محوریت محصولات غذایی ارگانیک، وگان و رژیمی در مرکز نمایشگاهی برج میلاد آغاز در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، بهادری با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به خلایی که در برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در کشور حس می‌شد، تصمیم گرفتیم تا راهی برای ایجاد ارتباط موثرو جدی‌تر میان متخصصان و تولیدکنندگان ایجاد کنیم تا با معرفی محصولات ارگانیک و سلامت محور در کشور، در بلندمدت شاهد افزایش مصرف این نوع محصولات در کشور باشیم.

دبیر اجرایی اولین نمایشگاه تخصصی زندگی سالم (هلثی لایف) تصریح کرد: در این نمایشگاه‌ که تا ۷ بهمن ادامه خواهد داشت، بیش از ۶۰ شرکت از نقاط مختلف کشور محصولات غذایی سلامت محور خود را در معرض نمایش و بازدید شهروندان قرار خواهند داد.

بهادری با اشاره به استقبال کم نظیر متخصصان تغذیه، ورزشکاران و عموم مردم افزود: در این رویداد شاهد حضور گروه های تخصصی و عموم شهروندان در کنار هم هستیم.

وی همچنین با اشاره به هدف برگزاری این نمایشگاه بیان کرد: مهم‌ترین هدفی که در این نمایشگاه دنبال می‌کنیم معرفی محصولات ارگانیک ، سلامت‌محور و تولیدکنندگان این محصولات است. افزون بر این، برگزاری چنین رویدادی گامی مهم در راستای توسعه و ترویج مصرف محصولات سلامت‌محور و ارگانیک می باشد.

میلاد بهادری، دبیر اجرایی برگزاری نمایشگاه زندگی سالم همچنین از همکاری و حضور قوی انجمن ارگانیک در کنار سایر سازمان ها و انجمن های مرتبط خبر داد و افزود: در برگزاری نمایشگاه تخصصی زندگی سالم، انجمن ارگانیک تلاش کردند بستر مناسبی را برای حضور حداکثری اعضای انجمن فراهم کنند.

گفتنی است این نمایشگاه‌ها از ۵ بهمن فعالیت خود را آغاز کرده و تا ۷ بهمن ماه دامه خواهد داشت. علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ از غرفه‌های مختلف آن بازدید نمایید.

گفتنی است اولین نمایشگاه زندگی سالم از تاریخ ۵ الی ۷ بهمن ماه در محل مرکز نمایشگاهی برج میلاد در حال برگزاری است.

سرویس خبری: صنعت غذا

موضوعات:
محصولات ارگانیک, میلاد بهادری, نمایشگاه تخصصی زندگی سالم, نمایشگاه هلثی لایف

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *