اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

شرکت‌های دانش بنیان وارد عرصه پروش ماهی در قفس شوند

استاندار خوزستان گفت: از همه کسانی که توان، برنامه و انرژی دارند به ویژه شرکت‌های دانش بنیان دعوت می‌کنیم تا وارد عرصه پرورش ماهی در قفس شوند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، به نقل از مهر، علی اکبر حسینی در بازدید از اسکله صیادی بحرکان (بندرگاهی در هندیجان خوزستان) اظهار کرد: امیدواریم با حرکت توسعه ای دولت و برنامه‌هایی که برای شهر و استان در نظر داریم؛ بتوانیم دین خود را نسبت به مردم به ویژه فعالان صید و صیادی در هندیجان ادا کنیم.

استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت توسعه صنایع تبدیلی در هندیجان برای تسلط بر بازارهای منطقه بیان کرد: یکی از بهترین روش‌های پرورش ماهی در دنیا پرورش ماهی در قفس است که با توجه به ظرفیت‌های موجود، موانع اداری باید از سر راه برداشته شود.

حسینی محراب تصریح کرد: از همه کسانی که توان، برنامه و انرژی دارند به ویژه شرکت‌های دانش بنیان دعوت می‌کنیم تا وارد عرصه پرورش ماهی در قفس شوند.

وی گفت: زمانی که ماهی در قفس تولید شود؛ هیچ آسیبی به اکوسیستم نخواهد رسید، این امر به عنوان سندی برای صادرات است و از سرمایه‌گذاران اصلی کشور دعوت می‌شود تا وارد این عرصه شوند.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: مهر

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *