اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

اوقات شیرین پپسی!

اخبار صنعت غذا

7 اردیبهشت 1402 24 بازدید
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

اوقات شیرین پپسی!

شرکت صنایع غذایی آمریکایی پپسی‌کو، پیش‌بینی‌های سالانه خود را پس از افزایش قیمت‌ها برای جبران هزینه‌های بالاتر و تقاضای ثابت برای شکست نتایج سه‌ماهه اول افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، به نقل از رویترز، نتایج این گزارش، مصرف‌کننده انعطاف‌پذیر را نشان می دهد که عملکرد سه ماهه رقبایی مانند کوکاکولا و نستله را دنبال کرد. پپسی اعلام کرد که میانگین قیمت‌ها در سه ماهه اول ۱۶ درصد افزایش یافت. شرکت‌های جهانی کالاهای مصرفی از زمان شیوع بیماری همه‌گیر قیمت‌ها را افزایش داده‌اند تا با جهش هزینه‌های مواد خام، نیروی کار و حمل‌ونقل مقابله کنند.

هیو جانستون، مدیر ارشد مالی پپسی به رویترز گفت: ما انتظار نداریم قیمت کالاها برای ما کاهش یابد، فقط نرخ تورم در سال اندکی سبک‌تر خواهد شد. فریتو لِی یکی از زیرمجموعه‌های شرکت پپسی‌کو همچنین قصد دارد تا قیمت‌ها را برخلاف تصمیم خود در اوایل سال برای توقف در برخی از مناطق افزایش دهد.

بر اساس این گزارش؛ درآمد خالص ۱۰ درصد افزایش یافت و به ۱۷.۸۵ میلیارد دلار رسید که بالاتر از برآوردهای ۱۷.۲۲ میلیارد دلاری بود. سود تعدیل شده ۱.۵ دلاری به ازای هر سهم نیز از برآوردهای ۱.۳۹ دلاری پیشی گرفت.

سرویس خبری: بین الملل

منبع: رویترز

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *