اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

حضور متفاوت مینو در سی‌امین نمایشگاه آگروفود

گروه صنعتی مینو با هدف نمایش سرمایه گذاری‌های جدید خود در صنعت غذا، در سی‌امین نمایشگاه آگروفود که از تاریخ ۲۶ الی ۲۹ خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود حضور خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، مینو؛ نامی آشنا و برندی شناخته شده برای تمام مردم ایران زمین و کشورهای منطقه است. این گروه با نزدیک به ۶۴ سال تولید توامان و عملکردی رو به رشد، به بخش جدا ناشدنی از حافظه‌ی نوستالژیک مردم ایران تبدیل شده است و هم اینک نیز در برخی گروه‌های کالایی همچنان انتخاب اول مردم به حساب می‌آید. هر چند مصرف کنندگان، این شرکت را بیشتر با ابر برندهایش همانند «ساقه طلایی»، «رنگارنگ»، «پفک نمکی»، «ترد»، «شیک»، «مروارید»، «پتی‌بور»، «تک‌تک» و … می‌شناسند، اما طی چهار سال گذشته، گروه صنعتی مینو اقدامات قابل توجهی را در زمینه توسعه‌ی فعالیت‌های تولیدی‌اش انجام داده است و با حفظ شیرین کامی در صنعت شیرینی و شکلات، سفره‌ی محصولاتش را با تولید محصولات متنوع صنعت غذا، رنگین‌تر کرده است تا مهمان جدید نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته باشد.

بر پایه این گزارش، گروه صنعتی مینو در حوزه روغن با ارائه انواع روغن مایع و جامد آفتابگردان، پخت و پز، سرخ‌کردنی، مخلوط پخت و پز، سویا، نیمه جامد و جامد خانوار و کلزا را در اوزان و حجم‌های مختلف از ۸۱۰ گرمی تا ۱۶ کیلویی با برند مینو اویل؛ در حوزه کنسرو با ارائه انواع کنسرو، کمپوت، مرباجات، ترشیجات، آبلیمو، شوریجات، رب‌گوجه، تن‌ماهی و … با برند چاشنی؛ در حوزه آشامیدنی با ارائه انواع آب های ‌معدنی، شُرب، گازدار، طعم‌دار، نوشابه و ماء‌الشعیر با برندهای بیشه و آیس‌لند و آبمیوه‌های پتروپک و شربت‌های پت و پودری شرکت شوکوپارس؛ در حوزه قند و شکر با ارائه انواع شکر صنعتی و خانوار، قند شکسته و کله در اوزان و بسته‌های متنوع و همچنین تولیدات شرکت صنایع غذایی مینو فارس در زمینه انواع مشتقات خرما، قند مایع، عسل خرما و دیگر محصولات ارگانیک، در این نمایشگاه حضور فعالی خواهد داشت.

گروه صنعتی مینو شما را به بازدید از غرفه خود در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته دعوت می‌نماید.

۲۶ الی ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۲ – محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران – سالن ۴۴A (خلیج فارس) غرفه ۳۶ و ۳۷

سرویس خبری: صنعت غذا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *