اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

مدیرعامل گروه شیررضا: افتخاردارم که خود را سربازی در جبهه صنعت کشور بدانم / به ۲۸ کشور دنیا صادرات داریم+ ویدئو

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودز”،محمدرضا دهقان در حاشیه سی امین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود گفت:افتخار داریم به عنوان سفیر مردم یزد،۱۶ کارخانه با ۷۰ خط تولید داریم که به ۲۸ کشور دنیا صادرات می کنیم.

مدیرعامل گروه شیررضا با بیان اینکه این شرکت در نمایشگاه امسال از نوشیدنی های سلامت محور بر پایه عرقیجات برای تکمیل سبدکالایی خود رونمایی کرد، افزود: در حال حاضر محصولات جدیدی شامل کرم ها، بیسکوئیت ها و شکلات ها با برندهای کوکویا و بیسکویا به برندهای شیررضا اضافه کردیم.

این کارآفرین صنایع غذایی کشوردر پاسخ به سئوال خبرنگار ما در خصوص چالش های صنعت غذا گفت: چالش و مشکلات با وضعیت و بحرانی که در کشورمان می باشد، وجود دارد، ولی ما یک ایرانی هستیم، سعی می کنیم چالش ها را پشت سر بگذاریم و امید داریم با تلاش و رویکرد صحیح مسئولین این کار با تسهیل بیشتری صورت پذیرد.

دهقان افزود: افتخاردارم که خود را سربازی در جبهه صنعت کشور بدانم، کسانیکه در صنعت خدمت می کنند، کمتر از افرادی که در مرزها از کشورمان دفاع می کنند نیست، لذا امیدوارم مسئولین قدر صنعتگران کشور را بدانند.

مدیرعامل شرکت شیررضا ضمن ابراز رضایت از کیفیت سی امین نمایشگاه ایران اگروفود، گفت: چنین گردهمایی هایی کمک می کند که بتوانیم محصولاتمان را به مصرفکنندگان به نمایش بگذاریم ، همانطور که شاهد بودیم که با حضور قوی در نمایشگاه گلفود رقبای ترکیه ای و عربستانی تعجب کردند چنین محصولات با کیفیتی در ایران تولید می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *