اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

مدیر پروژه نمایشگاه world food مسکو: ارائه خدمات تجاری در حاشیه نمایشگاه صنایع غذایی مسکو به شرکت‌های ایرانی+ویدئو

سینا کرمی گفت: خدمات بازدید از کارخانجات و تدارک مذاکرات B2B در قالب هیات تجاری برای افرادی که فقط به عنوان بازدیدکننده حضور خواهند داشت نیز انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، مدیر پروژه نمایشگاه world food مسکو در خصوص این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: این نمایشگاه بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه صنایع غذایی و نوشیدنی روسیه می‌باشد که امسال از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه برگزار خواهد شد.

کرمی بیان کرد: سال گذشته ۲۵ کشور دنیا و ۵۴ منطقه روسیه در این نمایشگاه شرکت کردند و ۲۵ شرکت از ایران نیز در فضایی به مساحت ۵۰۵ مترمربع در این نمایشگاه حضور داشتند که امسال ۱۵۰مترمربع به این فضا اضافه شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تحریم‌های روسیه بازار این کشور در دست ایران و کشورهای آسیای میانه است و این نمایشگاه فرصتی برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان مواد غذایی با کیفیت ایران است تا بازار خود را نه تنها به کشور روسیه که به بازار کشورهای آسیای میانه گسترش بدهند.

کرمی افزود: سال گذشته سازمان توسعه تجارت ۴هزار دلار از هزینه مشارکت کنندگان را بازپرداخت نمود که امیدواریم امسال نیز این اتفاق بی‌افتد.

وی عنوان کرد: خدمات بازدید از کارخانجات و تدارک مذاکرات B2B در قالب هیات تجاری برای افرادی که فقط به عنوان بازدیدکننده حضور خواهند داشت انجام می‌شود تا حداکثر بهره برداری را از این نمایشگاه داشته باشند.

سینا کرمی در پایان گفت: شماره تماس ۴۲۹۱۷۰۰۰ برای کسب اطلاعات بیشتر در خدمت علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می‌باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *