اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

مدیرعامل شرکت نیکونام نهاوند در گفت‌وگو با اگروفودز: دولت غذای مردم را دستخوش سیاست نکند+ویدئو

حمید سوری می‌گوید: از مسئولین تقاضا داریم صنعت غذای مردم را دستخوش سیاست ها قرار ندهند و تخصص را جایگزین تعهد نمایند که این کمک بزرگی به صنعت است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، حمید سوری مدیرعامل شرکت نیکونام نهاوند با برند همسایه در حاشیه دومین همایش صنعت لبنیات و صنایع وابسته در خصوص فعالیت این مجموعه به خبرنگار ما گفت: شرکت نیکونام نهاوند با ۲۵ سال سابقه در تولید محصولات لبنی و عرضه حدود ۴۰ قلم کالا در بازار ، برای بیش از ۱۶۰ نفر اشتغال‌زایی ایجاد کرده است و ۲۴ استان کشور را تحت پوشش گسترده توزیع قرار داده.

سوری بیان کرد: از ۲۵هزار و دویست تن شیر دریافتی سالانه، ۳۰درصد محصولات تولیدی به کشورهای همسایه صادر می‌شود.

وی درباره چالش صنعت عنوان کرد: دولت در قیمت‌گذاری محصولات دخالت نکند، بازار رقابتی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب را برای مصرف کننده عرضه می‌کند.

این فعال صنعت لبنیات کشور گفت: از مسئولین تقاضا داریم صنعت غذای مردم را دستخوش سیاست ها قرار ندهند و تخصص را جایگزین تعهد نمایند که این کمک بزرگی به صنعت است.

عضو هیئت مدیره انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی افزود: متاسفانه در تصمیم‌گیری‌ها مشورتی با انجمن‌ها و بخش خصوصی صورت نمی‌گیرد و حتی شرایط سختی برای ملاقات با مسئولین برایمان پیش می‌آید و در نهایت هم خودشان تصمیم‌گیر هستند.

حمید سوری در پایان گفت: از همه مردم کشور تقاضا دارم با مصرف شیر و لبنیات سلامت را به جامعه بازگردانیم.

سرویس خبری: صنعت غذا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *