اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

حضور پرقدرت گروه گلشهد و شهدینه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرنی و شکلات ایران

شرکت گلشهد نقش جهان اصفهان با دو برند گلشهد و شهدینه در بیست و دومین نمایشگاه شیرینی و شکلات و محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران درخشید.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودز”،بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، ماشین آلات و مواد اولیه، با حضور ۳۲۰ شرکت از ایران و ۳۰ شرکت از کشور‌های ایتالیا، سنگاپور، هند و دیگر کشور‌ها در فضایی به وسعت ۴۰ هزار متر در ۱۲ سالن داخلی و ۴هزار متر فضای باز محصولات خود از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ شهریور در حال برگزاری است.

در این راستا گروه گلشهد در سالن ۶ نمایشگاه بین المللی پذیرای بازدیدکنندگان است.

گفتنی است این شرکت به عنوان یکی از صنایع مادر مفتخر به تامین ماده اولیه صنایع شیرینی، شکلات، تافی، باقلوا، گزسازی، مرباسازی، لبنیات، بستنی، سس سازی، آبمیوه، عسل و زنبورداری، صنایع آرایشی و بهداشتی، صابون سازی، کارخانجات تولید کاغذ، ورق سازی(کارتن سازی)، صنایع تولید الکل صنعتی، نهاده های دام، طیور و آبزیان برای کارخانجات خوراک، دامپروری ها، مرغ داری ها، استخرهای پرورش ماهی میگو، خاویار و سایر صنایع مطرح بوده است.

موضوعات:
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، ماشین آلات و مواد اولیه, تامین ماده اولیه, شرکت گلشهد نقش جهان اصفهان, شهدینه, صنعت غذا و کشاورزی, گلشهد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *