اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت میوه و سبزیجات ایران، مهر ۱۴۰۲ برگزار می‌شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت میوه و سبزیجات ایران با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کشور در این بخش، مهرماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، با توجه به ظرفیت‌های داخلی و صادراتی ایران در بخش میوه و سبزیجات و ضرورت گردهم آمدن تمامی تولیدکنندگان، متخصصان و مخاطبان این حوزه، دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت میوه و سبزیجات ایران، ۲۵ لغایت ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

قرار است در این رویداد فناوری‌های جدید به نمایش گذاشته شود و درعین حال درباره مدرن‌سازی، تجاری‌سازی، فرآوری، بسته‌بندی، لجستیک، مدیریت ضایعات، امور گمرکی، توسعه صادرات، ارتقای سطح استانداردها در چارچوب نشست‌های تخصصی، صحبت شود. بدون شک معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری نیز یکی از ابعاد برگزاری این رویداد بین‌المللی خواهد بود.

معرفی برندها، برگزاری کنفرانس، سمپوزیوم و کارگاه‌های آموزشی، سرمایه گذاری و شراکت، فراهم نمودن بسترهای فرصت شغلی جدید، معرفی پروژه های جدید و آینده نگرانه، معرفی فرصت های همکاری مدیریتی، معرفی فناوری، محصولات و تجهیزات نوین، ایجاد روابط استراتژیک با بازارها و سازمان های ملی و بین المللی، اجتماع بازدیدکنندگان کلیدی، شرکا، رقبا، خریداران، تولیدکنندگان وسفارش دهندگان و مجریان، کشف مشاوران، مشتریان و تامین کنندگان بالقوه جدید، به اشتراک گذاری مجموعه ای اطلاعات، تاکتیک ها، استراتژی ها، هوش بازار و بهترین روش ها، ملاقات و ایجاد روابط بازرگانی تجاری و صنعتی با هموطنان در بخش های خرید تامین و مشاوره بازار، توجه ویژه به ایجاد مراکز تجاری و دفاتر بازرگانی از مزایای این نمایشگاه است.

سرویس خبری: رویدادهای صنایع غذایی

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *