اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

عملکرد موفق گروه صنعتی زر در بازار سرمایه؛ارتقاء معنی دار نماد شرکت زرماکارون

شرکتهای صنعتی زر ماکارون و گلوکوزان از زیر مجموعه های گروه صنعتی و پژوهشی زر با ادامه عملکرد موفق در بازار سرمایه روند رو به رشدی را در بورس تجربه می کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی«اگروفودز»پس از شرکت گلوکزان که کمتر از یک سال قبل از تابلو بازار دوم به تابلوی فرعی بازار اول ارتقاء پیدا کرد،اکنون شرکت صنعتی زر ماکارون نیز با احراز شرایط قانونی بورس در این جایگاه جدید قرار گرفت.

انتقال شرکت‌های گروه زر به تابلو فرعی بازار اول موجب افزایش دامنه نوسانی قیمت سهام از ۵ به ۷ درصد شده و بدلیل امکان نوسان بیشتر قیمت، بر میزان جذابیت سرمایه گذاری در سهام شرکت‌های فوق خواهد افزود.

شرکت‌های گروه زر بیش از ۳ سال است که در بازار سرمایه حضوری فعال و مداوم دارند و سهام انها تقریبا در تمام روزهای معاملاتی مورد معامله قرار گرفته است.

بر اساس امار منتشر شده از سوی سامانه کدال نسبت سهام معامله شده شرکت‌های گروه زر طی یک سال گذشته بسیار بیشتر از ۱۰۰ درصد کل سهام ثبت شده انها بوده است.

ارتقاء مستمر شرکتهای گروه زر در بازار سرمایه ضمن ان که شاخص مهمی در ارزیابی میزان شفافیت اطلاعاتی این شرکتها بر اساس دستورالعملهای سازمان بورس است، ریسک معاملات سهام این شرکت‌ها را به دلیل افزایش درجه اعتبار و شفافیت سهام، کاهش می دهد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *