اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اخبار صنایع غذایی و کشاورزی

دو کشتی نهاده دامی در لنگرگاه بندرامام در حال تخلیه و بارگیری است

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: دو کشتی اقیانوس‌پیمای حامل بیش از ۸۶ هزار تن نهاده دامی در لنگرگاه بندرامام خمینی (ره) در حال تخلیه و بارگیری است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودز)، به نقل از ایسنا؛ حمید بدوی با اشاره به آخرین وضعیت واردات نهاده‌های دامی از طریق بندر امام خمینی (ره)، اظهار کرد: اکنون دو کشتی اقیانوس پیمای حامل ۸۶ هزار تن نهاده دامی در لنگرگاه این مجتمع بندری در حال تخلیه و بارگیری هستند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: این کشتی‌ها حامل محموله کنجاله سویا به عنوان نهاده دامی هستند که از کشور برزیل خریداری و از طریق بندرامام خمینی وارد کشور شده‌اند.

بدوی عنوان کرد: این محصول توسط شرکت پشتیبانی امور دام به منظور حل مشکل تامین نیاز دامداران کشور سفارش و خریداری شده است و روند واردات نیز با توجه به نیاز کشور به این نهاده‌ها ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: امسال بخش مهمی از نهاده‌های دامی توسط شرکت‌های بخش خصوصی در بندر امام وارد کشور شده و بخش دیگر آن نیز توسط شرکت‌های دولتی به منظور کنترل شرایط و تامین نیاز انجام شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان خاطرنشان کرد: قرار است در روزهای آینده نیز کشتی‌های حامل ذرت در بندرامام وارد شده و نسبت به تخلیه و بارگیری آن‌ها اقدام شود.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *