اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

تأمین و توزیع مرغ و گوشت منجمد هیات‌های مذهبی در ماه محرم

۱۸ / ۰۴ / ۱۴۰۳ –۱۴:۵۶:۰۰
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور:
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور، از تأمین و توزیع مرغ و گوشت قرمز منجمد بین هیات‌های مذهبی در ماه محرم خبر داد.
به گزارش اگروفودز از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، حسین شیرزاد در این خصوص گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تأمین ۱۵ هزار تن گوشت مرغ منجمد از منابع ذخیره‌سازی شرکت و ۵ هزار تن گوشت منجمد قرمز به منظور توزیع بین مساجد و هیات‌های مذهبی در ماه محرم در دستور کار شرکت پشتیبانی امور دام کشور قرار گرفته است .
وی افزود: تأمین و توزیع گوشت قرمز از طریق انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی بین هیات‌های مذهبی در ۱۰ نقطه مختلف جغرافیایی در استان تهران پیش‌بینی شده است، همچنین مقرر شده هیات‌های مذهبی در خصوص تأمین گوشت مرغ با معرفی سازمان تبلیغات اسلامی به شرکت پشتیبانی امور دام استان‌ها مراجعه کنند.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: در خصوص تأمین گوشت قرمز در استان تهران نیز هیات‌های مذهبی با اخذ معرفی‌نامه از سازمان تبلیغات اسلامی به مراکز معرفی شده انجمن وارد کنندگان جهت دریافت گوشت اقدام و در سایر استان‌ها نیز، سازمان جهاد استان نسبت به معرفی مباشر خود به شرکت پشتیبانی امور دام کشور و انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی برای تأمین گوشت از بخش واردکنندگان بخش خصوصی اقدام می‌کنند.
وی افزود: نرخ تحویل گوشت قرمز به هیات‌های معرفی شده حداکثر 315 هزار تومان و گوشت مرغ 60 هزار و 700 تومان است.
در ضمن انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی نسبت به تأمین گوشت منجمد گوساله براساس برش اعلامی معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی اقدام و گزارش میزان تحویلی به تفکیک استان را به شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام می‌کند.
گفتنی است؛ نظارت بر تأمین، توزیع و رعایت نرخ مصوب مباشرین با سازمان جهاد کشاورزی استان و اداره کل نظارت و بازرسی وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود.
انتهای پیام/

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط