اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی
اگروفودز | نیازمندی های صنایع غذایی و کشاورزی

چطور اگروفودز را میانجی معاملات خود قرار دهید؟

برای این کار کافیست ابتدا با فروشنده هماهنگ کنید و شماره ای که حساب واتساپ داشته باشد را از فروشنده بگیرید. سپس کد آگهی یا لینک آگهی را کپی کرده و فرم زیر را پر کنید.

حداکثر چند ساعت پس از ارسال فرم، به گروهی در واتساپ اضافه می شوید که اعضای آن خریدار ، فروشنده و نماینده اگروفودز است. معامله در آن گروه انجام می شود و مبلغ بحساب اگروفودز واریز می گردد. پس از تایید مشتری مبلغ فروشنده آزاد می گردد.

 

هزینه سرویس خدمات میانجی اگروفودز چقدر است و چه کسی باید پرداخت کند؟

هزینه سرویس میانجی اگروفودز، یکصد هزار تومان است که توسط خریدار پرداخت می گردد.

 

نکات قابل توجه فروشنده:

1 . در صورتی که خریداری اقدام به خرید کالای شما از طریق سرویس میانجی کند، یک پیامک حاوی شماره تلفن سرویس میانجی اگروفودز به فروشنده ارسال میشود. در صورتی که پیامکی برای شما ارسال نشده است به ادعای خریدار مبنی بر معامله از طریق سرویس میانجی توجه نکنید.

2 . در صورتی که تولید کننده کالاهای مرتبط با صنایع غذایی هستید و 3 فروش موفق از طریق سرویس میانجی داشته باشید و مشتری از کالای شما رضایت کامل داشته باشد میتوانید به عنوان فروشنده در وبسایت آی فودز فعال شده و کالاهای خود را به فروش رسانید.

 

قوانین استفاده از سرویس میانجی اگروفودز :

1 . فروشنده میبایست قبل از ارسال، یک فیلم ویدیویی از تمامی جوانب کالا گرفته و در گروه ارسال نماید.

2 . فروشنده میبایست کالا را از طریقی ارسال نماید که کالا به اندازه ارزش آن بیمه شده باشد. پس از ارسال کالا، رسید ارسال و یا کد رهگیری را در گروه ارسال نماید.

3 . طرفین میبایست قبل از ارسال کالا هرگونه شرط و شروطی که با هم توافق کرده اند را در گروه ارسال نمایند. هیچ صحبتی بدون اینکه در گروه درج شود رسمیت نخواهد داشت.

4 . خریدار میبایست مبلغ کالا را به شماره حسابی که نماینده اگروفودز با شماره واتساپی 09919003511 اعلام می نماید واریز نماید.

5 . خریدار میبایست حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا آن را بررسی کرده و رضایت یا عدم رضایت خود را اعلام نماید.

6 . در صورت مطابق نبودن کالا با فیلم ارسالی فروشنده تمامی هزینه های مربوط به حمل و نقل و سرویس میانجی با فروشنده خواهد بود.

7 . در صورت خرابی کالا حین ارسال، کالا به فروشنده عودت داده می شود و فروشنده میبایست شخصاً بدنبال استفاده از خدمات بیمه ای کالای ارسال شده باشد. در این حالت هزینه های ارسال و سرویس میانجی بصورت نصف نصف بین خریدار و فروشنده تقسیم می شود.

8 . در صورت بروز مشکل حقوقی بین خریدار و فروشنده، اگروفودز هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و مبلغ پرداختی خریدار نزد اگروفودز به امانت می ماند تا حکم دعوی مشخص گردد.

9 . تکمیل فرم زیر و پرداخت هزینه سرویس میانجی اگروفودز به منزله قبول کلیه قوانین گفته شده می باشد.

 

 

برای استفاده از سرویس میانجی اگروفودز لطفا خریدار اقدام به تکمیل فرم زیر نماید:

 

[gravityform id=”3″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]